Przesyłka na terenie Polski

Dostawa na terenie polski kosztuje 15 PLN. Paczki są wysyłane kurierem i mają numer śledzenia. Po wysłaniu wysyłki klient dostaje informację mailową od firmy InPost z informacją o numerze śledzenia.

Dostawa poza Polską

W przypadku zamówień z dostawą po za granicami polski prosimy o używanie strony anglojęzycznej na www.jellyalligator.com

Zwroty

Możesz zwrócić Twoje zamówienie w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki:  Przedmioty muszą być w nowym i nieużywanym stanie i jesteś odpowiedzialny za koszty i bezpieczną dostawę z powrotem na adres do naszego magazynu. Uczulamy Was, że nie przyjmujemy zwrotów odzieży intymnej takiej jak bielizna lub stroje kąpielowe.

Procedura zwrotu (nie korzystanie z procedury zwrotu może oznaczać że zwrot nie zostanie przyjęty i paczka wróci do nadawcy. Nasz magazyn obsługuje codziennie tysiące paczek więc prosimy o stosowanie się do zasad w procedurze):

1. Wyślij maila do info@jellyalligator.com. W mailu ma się znaleźć numer zamówienia i lista przedmiotów, które chcesz zwrócić.

2. Otrzymasz odpowiedź na maila z załączonym formularzem zwrotu oraz dokładnymi instrukcjami gdzie zwrócić zamówienie (nie przyjmujemy zwrotów wysłanych na nasz adres firmowy bo nie tam znajduje się magazyn)

3. Wypełnij formularz, wydrukuj i załącz do przesyłki zwrotnej, wyślij przesyłkę. Zastrzegamy że nie przyjmujemy paczek za pobraniem, paczek awizowanych lub wysłanych do Paczkomatów.

4. Ubranka zostaną sprawdzone i jeśli zwrot zostanie uznany zwrócimy pieniądze w ciągu 14 dni od odbioru przez nasz magazyn paczki. Pieniądze zwracamy w ten sam sposób jak zamówienie zostało opłacone, czyli poprzez Przelewy24 lub bezpośrednio na kartę kredytową/debetową.